Leden 2011

Lálalá,...

31. ledna 2011 v 16:04 | Cerolline |  Diary
To je taaaak very vtipné:Vyply tak na sekundu elektřinu a posral se mi pc. Ještě že jsem byla u Báry,jinak bych naprosto vybuchla.Proto se omlouvám,ZASE,ale prostě tady na tomhle pc nemůžu moc bývat,jen občas,jako třeba tet...Nevím kdy mi zase pofakčí pc,snad už brzy ale zatím tu máte rozpisek o té party..

Today,Tomorrow,Toyota

24. ledna 2011 v 16:11 | Cerolline |  Diary
Název byl vymyslen díky pitomému úkolu z angličtiny-přesto,že ájina je můj nejoblíbenější předmět,horší úkol jsme dostat nemohly.Koho zajímá,jaký je rozdíl mezi slonem a myší?! O tom to sice nebylo ale podstatné je,že ten slon a myš tam byly!! Ale zpět k tomu,co jsem chtěla napsat.. (klik Celý článek)

Black Eyed Peas

15. ledna 2011 v 10:00 | Cerolline |  Music
Co momentálně poslouchám? Jednoznačně tuhle skvělou skupinu,tyhle dvě písničky jsou prostě BOŽÍÍI like G6*

15. ledna 2011 v 9:35 | Cerolline |  Music

Skvělej rytmickej song :*

♥Forever Day♥

14. ledna 2011 v 22:07 | Cerolline |  Diary
Ráno vypadalo ne zrovna nadejně:Mrholilo,bylo chladno a lidi kolem chodily,jako by se z nich vytratila všechna radost.Ale nezoufala jsem,to bych nebyla já!
Psali jsme dvě písemky,z dějáku a ze zemáku.Ze zeměpisu samozřejmě dopadne líp a na celkovou známku v pololetí budu pyšnější,než u dějáku.Ale hlavně jsem se nemohla dočkat odpoledne které naprosto přebije všechny ty nudné hodiny ve škole!A dočkala jsem se..
Šla jsem k Zuzce a tam jsme samozřejmě dělali kraviny (co jiného taky) ,pouštěli si filmy a videa a hrály hry (musely jsme kvůli její pošahané sestřičce ale její brutalita mě doopravdy zaujala :D).No a na večer - to bylo to největší překvapení - napsala mi Bára Daňková (moje nepřítelkyně - bývali jsme kámošky,dokonce nejlepší ale když přestala hrát ten "metin,tak jsme se děsně pohádali a byl konec přátelství.Vlastně ani nevím,proč jsme se braly jako konkurentky.Ale ta rivalita tam je,to už prostě nezměníte).No a tak jsem se podívala znovu šokovaně na displej a vybavila si rozhovor s Amálou:

Hned po obědě jsem šla ke skříňkám a chystala se k Zuzce.Za mnou se pak objevila Amála:"Pojď prosím na Bářinu oslavu,"škemrala a já na ni civěla div mi oči nevypadly."Cože?"opakovala jsem stále a kroutila hlavou."Bez tebe tam není žádná sranda,pamatuješ minulej rok? Jak jsme si sedly na Jaryna a už to jelo! (ehm,pod tím "Jelo si nepředstavujte něco nepřístupného a není to žádná sranda,dostal 38° horečky :D) ". "Ale ona mě nepozvala,"pokračovala jsem dál a přitom mrkla na stojící Báru vedle mě."A kdyby tě tam pozvala,šla bys"? Pokrčila jsem rameny a nazula jsem si boty."Tak nic,já jdu,"zašeptala jsem a utíkala za Zuzu...

Tak a teď se dívám na obrazovku a nahlas čtu:Hey,baví tě to "nepřátelství"? Opravdu bych tě ráda viděla na mojí oslavě,jestli by si brala? =) A hádejte,co jsem jí napsala...

Základ smíchaný s tématem týdne

11. ledna 2011 v 18:15 | Cerolline |  Diary
Když já se rozepíšu,nebere to konec takže se moc omlouvám že jsem téma týdne smíchala s mým osobním životem :D no,aspoň se o mě něco dovíte..

Už po staletích se všichni snažíme přijít na záhadu zda opravdu existuje nadpřirozeno:Někdo se přiklání k pravdě ale někteří zase tvrdí,že je to absolutní blbost.Názor máme každý trochu jiný,já na ně třeba věřím tak částečně - dřív jsem nevěřila a vlastně kromě podivného dupání na půdě se mi nic moc nadpřirozenýho nestalo.Nějak ale věřím,že existují,nevím ani proč ale prostě to ve mě je ale nebojím se duchů - právě naopak.

Svědomí 3.díl

9. ledna 2011 v 15:15 | Cerolline |  Svědomí
Emily
Já mám dvojče? To..to..není možné!Nemůže být.NE!
"Emily,vstávej!Tebe vzbudit je těžký stejně jako vysvětlovat Endymu,že ze záchodu se nepije,"třepala se mnou máma a Endy,náš tak trochu přihlouplej pes,zastříhal ušima a pro jistotu dvakrát zaštěkal.Pak si ve svém pelechu znovu vytvaroval příjemnou polohu a začal okusovat uslintaného plyšáka se kterým jsem si hrávala když jsem měla tři roky."Dnes je tvůj šťastný den,jdeš po prvé do práce!"vyjekla samou radostí máma."Jo,to je fakt super,nadržovat v krátké minisukni nějakému úchylnému doktůrkovi,"sykla jsem a měla sto chutí zase zalézt pod peřinu a celou neděli prospat."Takhle o panu Enderbasovi nemluv!Můžeš být ráda,že tě vůbec vzal!"naštvaně se prohrabovala v mé skříni a hledala něco vhodného,co bych si mohla vzít na sebe.

↓Down↓

8. ledna 2011 v 15:04 | Cerolline |  Diary
Zajímá vás jak vidí pavouk?
Víte,kolik pírek mají andulky?
Tak to jste na špatné adrese,já vám to neřeknu :D

Ale řeknu vám něco jiného:Příští týden bude absolutně na jedno veliké h....,protože je co? POLOLETÍ! To znamená že budou písemky,já se budu učit jak debil ale stejně mi to nepůjde,protože mi asi před rokem zjistily že mám ADHD nebo jak se to píše (porucha soustředění tj. jsem neklidná,nedokážu se soustředit) ale nakažlivé to není ale pro jistotu si můžete vzít dýchací přístroj (snad se to přes počítač nepřenáší) .. ne,doopravdy je to jenom psychicky a moje psychika letí absolutně dolů.Doufám,že nám aspoň to spaní se Zuzkou vyjde (má velmi brutální sestřičku,je schopná vás sestřelit samopalem) a někdy se musím konečně domluvit s Miss-Werwolv na těch dárcích!!Tak jsem se trochu vyvztekala ale už musím letět zas do Zlína do obchodu tak se mějte a přeju,ať aspoň vám všechny příští písemky dopadnou dobře..

Vaše Cerolline

Baby Pecka :P (Pitbull ft. T-Pain)

7. ledna 2011 v 17:04 | Cerolline |  Music
Úplně boží song,prostě vás hodí do rytmu..Svědomí 2.díl

5. ledna 2011 v 20:00 | Cerolline |  Svědomí
Susan
Nemohla jsem se dočkat svých osmnáctých narozenin.Kdo by se taky netěšil? Jasně,je to spousta zařizování,musíte se postavit už na vlastní nohy ale právě to bylo tak lákavé.Bylo lákavé třeba i nudné nakupování v supermarketu ale ta volnost,to slovo se přímo rozplynulo na jazyku.Nenáviděla jsem dětský domov.Stejně jsem tu byla jen všem na obtíž takže když uteču,nikdo si toho třeba ani nevšimne.Kromě toho,za chvíli mám narozeniny takže to bude něco jako předčasná propustka z vězení.I vězení je lepší než tahle díra...

The Verve

4. ledna 2011 v 20:00 | Cerolline |  Music
Nevychovanec :D No ale jak klip,tak písnička je samá DOKONALOST,takže to jeho chování mu můžeme prominout :DSvědomí 1.díl

3. ledna 2011 v 11:00 | Cerolline |  Svědomí
Vzpomínám si přesně na ten okamžik,na tu osudnou chvíli,kdy se jedno z dvojčat poprvé rozplakalo.Dívka,která dostala jméno Emily se poprvé svýma průzračně modrýma očima podívala na svět a začala brečet.Druhé dítě s temnýma hnědýma očima bylo pojmenováno jako Susan.Su se ani nehnula,nebrečela,jen poklidně ležela na zelenkavé trávě a dívala se na svou sestru.Matka se na obě vyčerpaně usmála a pohladila Emily po tváři.Vypadaly stejně,ale hned od začátku bylo jasné,že jsou rozdílné.

Cena života 1.díl - Zklamání

2. ledna 2011 v 22:22 | Cerolline |  Cena života
"No to snad nemyslíš vážně?!Už zase jsi mi přehodila ty věci? Říkal jsem ti,že to mám tak uspořádaný!"křičel táta.Zakryla jsem si uši abych to nemusela poslouchat ale takhle je to každý den.Hádají se už kvůli úplným kravinám.Ségra si nahlas pustila hudbu aby to nemusela poslouchat ale z pokoje byl i tak slyšet její pláč.Obě trpíme a všem je to jedno.Ve škole si nás nikdo nevšímá ale bylo i hůř.Když už do nás sem tam někdo vrazil,začal nám nadávat.Teda hlavně Michele a Shelly.Nebýt Michele,Shelly by byla vedle mě a snažila se mě utěšit.Ale všechno je jinak...

Jsem z5

1. ledna 2011 v 19:15 | Cerolline |  Diary
Je 1.1.2011 a jelikož jsem se rozhodla opět obnovit blog,jsou zde i slíbené změny.
Nevyrovná se to dessu Dariel ale už mi pár lidí napsalo,proč moc nepíšu o TVD,když s nima mám dess..zlatíčka,já už psala že tento blog se bude stavět do příběhů a kdo to nepochopil (ten kdo to opravdu nepochopil) tak má asi velký problém sám se sebou ale tím nikoho neurážím.To znamená:MNOHEM víc příběhů,vlastně celý blog bude tak o příbězích ale například hudba,bez které prostě nemá cenu žít,se tu bude objevovat nadále a samozřejmě nesmí chybět můj deníček do kterého se tak ráda vždycky vyvztekám.Bohužel mám i pro affs jednu zprávu - a tím bohužel myslím smutnou zprávu - všechny vás mažu! Teda ne doslova,no je to takhle:Já nemám čas obíhat tolik SBček a některé se ani nenamáhají sem přijít,sice takových moc není,vlastně už jsem si je i smazala ale prostě mám jiný návrh:Kdo chce nadále zůstat v mých affs, musí se tady zapsat---

1.Přezdívka:
2.Blog:

A musí splňovat tyto podmínky---

1.Aspoň 3krát týdně mě budeš navštěvovat
2.Budeš číst moje příběhy (když tě nebudou zajímat,tak třeba jen můj deník :D)
3.A i tak celkově tě musí můj blog zajímat,jinak to nemá cenu
4.Snaž se zapojit do mých soutěží (stejně jich moc bývat nebude ale to není tak poviné,já taky nejsem bůh ví jaký fanda soutěží :)

Nebudu se na vás zlobit,když se z vás polovina nezapíše nebo ani to ne...
A POZOR!Tohle není zápis,ani se všichni nezapisujte :D protože kdyby vás bylo moc,to bych si vás už rovnou mohla všechny smazat.Stojím o pořádná SB a vy určitě taky takže když vás bude míň,já budu víc obíhat.

A ještě info ohledně příběhů:Angel a Miss-Werwolv,moc se omlouvám ale ruším vaše příběhy v mých příbězích,obě je sice máte krásně napsané ale asi chápete,že jsou tu ty změny ;) obě vás znám osobně takže myslím,že se na mě zlobit nebudete-doufám :D no každopádně by jste si měli přečíst jejich příběhy které naleznete tady: Miss-Werwolv / Angel