Prosinec 2010

Další pozastavení?! :D

18. prosince 2010 v 18:00 | Cerolline
Tentokrát to ale chtě nechtě dodržím,protože budou vánoce a já si je chci plně užít,kromě toho ještě ani nemám všechny dárky a ve škole teť bude taky shon,takže mám co dělat!

POZASTAVENÍ bude trvat od 20.12.2010 do 1.1.2011

Samozřejmě se sem ještě občas zastavím a odpovím na vaše komentáře a tak,ale Affs obíhat nebudu,to snad chápete :)

Veselé vánoce a šťastný nový rok!

PS:Mezitím máte možnost přihlásit se TADY do SONP...

G.Magazine

17. prosince 2010 v 16:10 | Cerolline
G.Magazine Stránka 1


Written in the stars

16. prosince 2010 v 17:14 | Cerolline |  Music
Hrozně se mi líbí ten refrém,ti chlapy ne :D ale o to nejde,prostě ta písnička mě dokáže úplně probrat a to video je krásný a pravdivý,prostě good..

   
A nezděste se,začíná se mi měnit styl takže
  už neposlouchám žádné pitominy jako je
        Lady Gaga :D :)

PS:Gaga je fakt skvělá ale prostě už mě nic takovýho nebere

SONP - Přihláška

14. prosince 2010 v 19:16 | Cerolline |  Contests
Ááá - další soutěž :) tentokrát ale nebudete muset pracovat s grafikou,ale s vaší fantazií!Název Soutěž o nejlepší příběh už vypovídá,že budete vymýšlet povídky.Doufám,že se vás přihlásí hodně,byla bych moc ráda,protože já strašně ráda čtu :D ale není to jediný důvod proč to pořádám,vyzkoušíme jak dobrými spisovateli jste a možná vám to i pomůže zlepšit se v češtině :D na příběhu se totiž musíte snažit nechybovat.Když se stane,nevadí,pořípadně opravím.

Vysvětlení:Každé kolo budete mít jedno téma,na které budete psát.Můžete si vymyslet,co budete chtít ale držte se prosím podle žánru který zadám :) Pokud se vás přihlásí dost,budu hodnotit jen já a poslední kolo by dyžtak hodnotily ostatní,takže by jste se nemuseli tak starat o hlasy ale každý si může v komentářích napsat své názory,co se mu líbí nejvíc,apod. Pokud vás bude málo,budou hodnotit ostatní,uvidíme.Ale musí vás být aspoň pět,aby se soutěž rozjela.Viděla jsem několik nadaných spisovatelů na internetu takže všichni mají velkou šanci.
Na psaní příběhů budete mít MAXIMÁLNĚ dva týdny,pokud to všichni stihnou i dřív,kolo může začít.Tak,pokud by jste měli další otázky,jen napište do komentářů.

Přihlášky:    1.Jméno (přezdívka)
                  2.Blog (pokud máte)
                  3.Váš E-mail (abych věděla,od koho je to příběh)
                  4.Píšeš si někam i svoje další příběhy?

Vaše příběhy budete posílat na Carolika@seznam.cz , ale zadání zadám až ukončím SONP,budu ráda za každou přihlášku :)


PS:Komentáře k tomuto článku se často spamují takže napište jen SPAM a já už to zveřejním

Už nebudu sama..

12. prosince 2010 v 14:30 | Cerolline |  Jednodílné
Vicky"!Nenechávej mě tu!Pojď za mnou..!  Vicky...VICKY"! "Co?"zděšeně vykřiknu a konečně se proberu."Jé,naší chudince se zase zdál sen.O čem byl dneska?O příšerkách S.R.O?"začala si ze mě zase utahovat Fellin a Rebecca."Nevšímej si jich Vick.Chápu,že se ti po něm pořád stýská ale život jde dál"!Cloe se lehce usměje a zvedne se."Chudáček Sam,ve snech ho pronásleduje ufňukaná fůrie,"začně zase Fellin.Tentokrát to přehnala!To její rýpání musí přestat!"Sam pronásleduje mě,ne já jeho.Co se to s váma stalo? Byli jsme kámošky"! "Byly,"opraví mě Rebecca a protočí oči.

3.kolo SONC

11. prosince 2010 v 13:37 | Cerolline
Ahojte lidičky,moc vám děkuju za hlásky v předešlém kole a i teť bych vám byla vděčná za další,pokud potřebujete někde hlásnout nebo s něčím pomoct,stačí jen napsat,splním na oplátku :) Hlasujte TADY pro Cerolline s Kelly&Guetta , moc děkuju :*

A ještě něco mimo článek:V budoucích dnech by se tu měl objevit můj vlastní časopis,G.Magazine,prostě mě najednou chytlo dělat takový články :D neumím dokonalou grafiku takže to je prostě obyčejný časopis ale docela jsem se snažila.
Tentokrát chci v tom využít i vás,takže pokud se vám stal nějaký trapas který by jste chtěli zveřejnit a nebo ještě líp,hororový zážitek,nenechejte si to pro sebe,všechno tam napíšu.Vaše zážitky pište na mail Carolika@seznam.cz ,vše ocením :)

Od základů--

10. prosince 2010 v 13:02 | Cerolline |  Diary
Tak dětičky :D aby jste věděli,co přijde po vánocích,mám tu pro vás info:Blog se od základů změní,dess bude taky jiný a abych furt neotravovala Dariel,buď si udělám naprosto jednoduchý design,které se mi začínají mimochodem líbit,nebo si požádám o mé super affko Sláw.A ještě je tu možnost že mě Dariel naučí ty dessy dělat ale nevím,jsem docela nechápavá :D no třeba se to povede ale to je ještě budoucnost...
Prostě blog bude stále o hudbě,mém deníčku ale hlavně bude o příbězích!Sem tam nějaké ty básničky ale chci se co nejvíc věnovat Touhě po krvi,taky začnu nový příběh,možná dva a samozřejmě se pokusím o pár jednodílných,uvidíme,jak se to vše vyvine ale zatím je blog stále stejný ale po vánocích prostě základní změna - i v rubrikách :) tak se mějte zlatá,jsem u kámošky a musíme si trochu užít :P mějte se....

Rozvrh hodin od Lady Dariel

9. prosince 2010 v 19:46 | Cerolline |  Awards
Je dokonalej,moc děkuju,to bude mnohem hezčí než ten hnusnej obyčejnej co mám :D


°One (Your name)°

9. prosince 2010 v 15:31 | Cerolline |  Music
Pokud máte rádi hudbu která se hodí na každou party,nemůžete pohrdnout touhle :)
(Co mě štve,je ten konec,je tam slyšet moc krámů :D kdo by chtěl,v lyrics textu to tam možná nebude)


NEW TOPLIST

9. prosince 2010 v 13:54 | Cerolline
Lidi,mám úplně novej toplist takže to tam samozřejmě není ještě takové,jak mi to píše na blogu :D doufám,že se to ale zvedne (jen ten toplist,s návštěvností jsem spokojená) no,prý to na začátcích blbne,tak nevadí ale mám ho teprve od včerejšího večera,tak asi tak :D dnes tu asi ještě zaletím ale zítra to nevím,jdu ke kámošce.No,a ohledně příběhů:Bohužel ani Angel,ani Miss-Werwolv ještě nežveřejnily další díly takže bude chvíli stávka ale Touha po krvi je stále v kurzu,bude tu bývat každé víkendy,popřípadně pondělky,kdybych nestíhala :) chci napsat minimálně 20 dílů,doufám že se mi to povede.

PS:Affs,moc se omlouvám že jsem tento týden ještě neoběhla ale o víkendu vše vynahradím♥pá :)

HM Forever♥

8. prosince 2010 v 18:30 | Cerolline
Jsem včera zkoukla další díl Hanny Montany a je DOKONALÝ!Hannah konečně odhalí že je Miley.Díl je zatím jen po tuto část ale bude ještě minimálně jeden díl o tom,jak Miley bude vyprávět o svém životě jak se stala Hannou,co prožívala atd. takže se určitě ještě budu dívat. Pro vás tu mám zatím ten aktuální díl,je to ale druhá část,kdo by chtěl zkouknout úplně první,prostě si to zadá na youtube :)Touha po krvi 7.díl - Nový konec

6. prosince 2010 v 17:30 | Cerolline |  Touha po krvi
Slíbený další dílek :)

Tori mi celý den volala ale já jí to nezvedala.Co jsem jí asi tak měla říct? Ahoj Tori,jak je,jsem upír,tak se měj.Ok,jsem naštvaná.Oliver odjel na týden na lyžák.Tady sice moc nesněží,za to na horách bych zmrzla.Jde to vůbec,když jsi upír?
Mobil se už po patnácté rozezněl.Sjela jsem rukou po listu knížky o které jsem ani nevěděla,o čem je.Ta melodie byl ale tak otravná,že jsem se zvedla a vztekle mobil zvedla."Čau,"zašeptala jsem po tichu ale odpovědi jsem se nedočkala.Z telefonu se ozývalo jen nějaké šumění a najednou jsem uslyšela křik.Přejel mi mráz po zádech a chtěla jsem se zeptat kdo tam je ale přerušilo mě zoufalé volání o pomoc které jsem už ale poznala.Byl to hlas Anny!

°Neděle°

6. prosince 2010 v 14:23 | Cerolline |  Diary
Včera jsem tu nebyla (snad jen pět minut) z těchto důvodů:Dopoledne jsme jeli do valašských klobouků,původně kvůli předvánočnímu jarmarku.Bolelo mě břicho ale úplně bezdůvodně protože se zjistilo,že jarmark byl ukončen už v sobotu.Takže jsme jeli po za*rané zledovatělé cestě kvůli tomu aby jsme si dali kafe.Šli jsme se totiž uklidnit do jedné kavárny.Po obědě jsem si musela udělat úkoly,uklidit pokoj ale hlavně se připravovat na anděla.Šly jsme totiž s holkama chodit po domech,no znáte to.Pak k nám přišla Angel ale musela tam půlhodiny čekat,než moji rodiče rozhodnou,co si vezmu na sebe!OMG!Naštěstí po příjezdu už to bylo fajn.Akorát za náma furt lozily kluci ale ty samozřejmě nalákal Fišnar (mikuláš).Pak už to byla ale jen sranda takže pohodka.S Angel jsme sežraly všechny poslední perníky :D a rozdělily si prachy-každý dostane 108Kč,teda kromě Fišnara,ten dostane zbytek což bude asi dvacka :D neměl si tam tahat kluky.Pak jsme o půl deváté zase přijely domů a já koukala na telku.Prostě to byl docela shon,no ;)

Jinak na nový díl TVD se můžete podívat na zkouknito.cz ale bude to asi až na třetí stránce ale věřte mi že tenhle díl je skvělý,Stefan uvízne v hrobce i s Katerinou protože chtěl zachránit Jeremyho.Jak už jste si mohly všimnout,Jeremy je zamilovanej do Bonnie ale ona mu to zatím neopětovala.No uvidíme,co bude dál,teť jdu  dopsat 7.díl Touhy po krvi,za chvíli je tady (tedy pokud nepřijedou rodiče a nevyhodí mě ale dneska to prostě MUSÍM dopsat!)

Diplom pro mě od Nee-Nikolky/Diplom ode mě

4. prosince 2010 v 20:16 | Cerolline |  Awards
Děkuju je krásnej :) a tady je zas ode mě:

Vanessa diplom*

AND: Im very VERY happy because its next part The Vampire Diaries :-*

Zápis ukončen! + Můj šílený pátek :D

4. prosince 2010 v 17:56 | Cerolline |  Affs ♥
Tak a je to.Zápis jsem ukončila a vypadá to přesně takhle:


Se nezapsali! Ale:
Jájinka má pozastaveno a Chrobáčik Lills5 si prochází dost těžkým obdobím takže tu taky počítat nebudu.A Tsukii a Nee-Nikolka? Jsou téměř nová Affka takže ty též počítat nebudu.To znamená že:
Jany Girl,Pajush a Kýťa jsou aktivní ale nezapsali se.Dávám jestě šanci na zapsání ale pouze do zítřka!Takže do 5.12   23:59 to platí,pak už ne!Pokud se nezapíšou,mažu.Nerada bych přišla třeba jen o jediné SBčko tak doufám,že se všichni tři zapíšou.Jo a Tsukii a Nee-Nikolku v příštím zápisu samozřejmě už počítám.No takže pro ty tři je tu zápisek:

1.Váš blog
2.Proč jste se nezapsali
3.Ještě prosím napište: ZAPISUJU SE

Tak a tet něco z mého osobního života:

Včerejší den byl skvělý!Se Sárou jsme blbly (jak jinak) a samozřejmě jsem si nemohla odpustit trochu snížku do domečku xDD Mrkly jsme na nahrávky a videa mohly jsme se po**** smíchy.Pak jsme šli na pc,kde jsem si nemohla odpustit zajít na Metin 2 (na něj se sice už nikdy nevrátím ale otravovat ty chudáky tam mě děsně baví :D například jsme mu řekli něco o plínkách a protéze a prý si to vyfotí a pošle GM takže ten účet zablokují.OMG a když si vzpomenu kolik času jsem kvůli té hře promrhala,to je tak nefér!Tet vlastně vůbec nechápu,co mě na tom tak bavilo ale to otravování je stejně nej :D) tákže jsme pak opět dělaly kraviny no a to je jen zkrácený :D no a tet se vrhám do spárů mamky která právě dojela z práce,tak se mějte,pá ;)

Hlásky . 2 kolo ;)

3. prosince 2010 v 21:13 | Cerolline
Začalo další kolo SONC ve kterém jsem přihlášená,prosím vás opět o hlásky,každého si cením,jsem ráda že jsem měla v prvním kolo nejvíce hlasů,takové štěstí bych chtěla mít i tet tak prosím TADY hlásněte za Cerolline s Kelly&Guetta
Ráda oplatím :)

Yeah!

2. prosince 2010 v 19:10 | Cerolline |  Diary
Ták zlatá,zase se vám ozývám.U M. Werwolv spát nebudu :( doufám že se budem aspoň moct sejít jen tak odpolko,takže tu v pátek asi nebudu,nebo se vám ozvu přes její pc,ještě uvidím ale mám new knížku Než nám bude šestnáct,takže jsem zvědavá jaká bude,první (mimochodem krátká) kapitola vypadá dcla dobře,no uvidíme.Jinak Affka jsem za tento týden oběhla myslím dvakrát,opravdu nemám nějak čas,zítra píšem z matiky ale já to jako zázrakem umím takže počítám dvojku.A proč ne jedničku? Protože se mi to stejně všechno zas vykouří z hlavy jak já se znám takže bude možná i trojka.Ale vůbec nej zpráva? Z diktátu mám za 1! Yes,yes,jako spisovatelka (ano,chci jí být :D) musím mít tu jedničku z češtiny takže se moooc snažím,Kantová nakonec není tak hrozná jen mě dneska v těláku dala do dvojice s holkou,s kterou se nebavím už půl roku (prakticky za to mohl Metin a Salám ale to neřešte) hmm ale nebyla to tak hrozný,hrály jsme ringo což mě dost baví ale jen tak si házet je vopruz :( stejně si nemyslím že by to někdo četl takže to je jedno :D


Jo a já vím že jsem psala že tu bude brzo článek o TVD,ale jak už jsem psala nemám nějak čas se tím zabývat takže tu asi dlouho nic o tom nepřibyde.Ale stoprocentně vám tu písnu o novém dílu který se už blíží a s M.Werwolv se ho nemůžeme dočkat,prostě uplně slintám :D :P A za chvíli bude druhé kolo SONC takže bych byla moc ráda,kdyby jste pro mě zase hlasovaly,každého hlásku si cením :) udělaly jste mi strašnou radost páč mám v tý soutěži nejvíc hlasů :) teda zatím ale i tak,děkuju.