Listopad 2010

Touha po krvi 6.díl - (NE)milé překvapení

28. listopadu 2010 v 19:11 | Cerolline |  Touha po krvi
Slíbený další díl :)

Anny se vztekle chytla za hlavu a snažila se uklidnit.Když jsem šla pomalu za ní,najednou příšerně zavrzala podlaha a já byla odhalená."Sakra,"zasyčela jsem ale bylo už pozdě.Anny rychle otevřela dveře a trefila mě přímo do nosu který utrpěl už pár slušných úrazů."Promiň,"začala se omlouvat ale když mi chtěla pomoct,pro změnu mi šlápla na nohu.Z nosu mi začala trochu téct krev ale když jsem si ránu přejela rukou,jako by se nic nestalo.
Anny na mě chvíli nedůvěřivě zírala a pak začala nervózně přešlapovat z místa na místo."Ty jsi to viděla,co?Ale to nic nebylo,mívám alergické záchvaty při kterých mi otečou oči...a zrudnou,"dokončila jsem za ní větu a přistoupila blíž.
"Jsi upír,"zašeptala jsem ale Anny se začala smát.Znělo to jako smích šílence ale bylo mezi námi dost velký napětí,takže se jí ani nedivím."Upír? Jsi směšná,upíři neexistují,"zapírala to."Nikomu to neřeknu,vlastně by to byl i můj konec protože jsem taky upír".

Dívka jménem Jane 3.díl

28. listopadu 2010 v 17:09 | Cerolline
Zítra už se asi nedostanu na pc takže je tu příběh od Angel :)

Těšila jsem se.Hned v sobotu ráno jsem byla asi ve stech obchodech a sháněla mu dárek.Nakonec jsem mu koupila MP3.Snad se mu bude líbit...Domů jsem přišla akorát tak na oběd.Oslava začínala ve 14.00,takže jsem měla dost času se obléct a namalovat dle svích představ a vypadalo to asi takto:přes oči na nos jsem si namalovala krokodýla a rtěnka byla tmavě červená.Vím bylo to dost ujetý,ale mě se to líbilo,to bylo hlavní.

Vlčí Slzy - 2.díl

28. listopadu 2010 v 15:00 | Cerolline
Můj mozek naprosto vypnul, ale tělem stále prochvívala vlna chladu. Ještě jsem asi byla na živu, ale čistě proto, abych si to zpříjemnila , jsem si tu smrt přála. Na zavátém poli se znovu ozval št'ípavý vítr, a jako starý přítel se mi ovinul kolem ramen. Já jsem ho vítala , cítila jsem , jak mi rameno stiskl. Pak jsem si uvědomila , že mě zahřívá . Jako inteligentní mladá dáma jsem proto zašeptala : ,, Ty... , nech mě zmrznout ! "

Shakira :**

26. listopadu 2010 v 19:02 | Cerolline |  Music
Do téhle písničky jsem se uplně zamilovala,oficální klip je ale strašný :D jelikož to bylo i ve špatný kvalitě,tak jsem to sem nedala,tohle je lepší.Kdo by se chtěl mrknout i na klip,tak si to najde :D


Beest :**

Video nejde? Klik Sem

*Beyonce & Shakira*

26. listopadu 2010 v 15:45 | Cerolline |  Music
Mazec písnička


Video nejde? Klik Sem

To mokré bílé svinstvo padá mi za límec ..

24. listopadu 2010 v 15:38 | Cerolline |  Diary
Tákže zlatíčka,u nás je bílo až z toho oči bolí.Sněží a pořád sněží...nejdřív to byly jen kroupy ale tet...no je to hrůza,úplně mi zmrzly ruce.Jsem tak naštvaná!Ale ne na sníh,hlavně na debila Radka který házel po vydře (nebo ondatře) dneska kameny.Trefil ji přímo do hlavy,chudinka malá.Doufám že se mi zítra podaří mu rozmlátit hlavu o kamen a radím vám,pokud je někdo v mojí blízkosti,tak neubližujte zvířatům nebo dopadnete špatně!!Hmm no dneska se mi Pája pěkně vykecala jak je naštvaná na holky.Adéla je asi zase naštvaná na ní a asi i ostatní holky.Vsadím se,že hned zítra se spolu budou zase bavit.A proč se to stalo? Kvůli automutu.Pája jim říká Gamblerky bo jak se to píše :D no prostě si asi všechny stěžovaly ale já se do toho motat nebudu.A Robin se včera po*ral.No vážně,navíc je ostříhaný ale aspoň nevypadá jako předtím...ne pořád tak vypadá jen tak vypadá s jinýma vlasama :D nejsmutnější zpráva dne:Tento týden se nesejdu se Sárou :(( Informatika byla asi nejhorší,Šavara nám dal další týden jako službu navíc a to jen kvůli Krajčovi který se ani neuráčil nám říct,že jde pryč! Jsem dnes naštvaná ještě na několik lidí (i věcí) a do toho ten blbej sníh!To nemohly počkat až se mi zahojí palec?To budu nosit 3 rukavice!Zkrátka a jednoduše:

OMG


↑ Nechte si to až do konce

Touha po krvi 5.díl - Upíří instinkty

23. listopadu 2010 v 19:00 | Cerolline |  Touha po krvi
Doufám,že vám nevadí že tento blog se bude čím dál více vířit příběhy :)

"No to snad ne!"začala jsem křičet."To jsem nějaká hračka abych se každý den budila na jiném místě"? Cítila jsem jak mi pomalu rudne tvář a já začínám vybuchovat.Kolem mě byla tma,nic jsem neviděla a pořád vrážela do zdi přede mnou.Když jsem toho měla tak akorát dost,vrhla jsem se proti ní a celou stěnu zbořila.Vkročila jsem do osvětlené místnosti ale jakmile na mě dopadl kousek paprsku,začala jsem se svíjet bolestí a svalila se na zem."Skvělá práce Sophie,tohle světlo působí na upíry perfektně".

Sexy Horror :D

23. listopadu 2010 v 16:52 | Cerolline
Minulé Úterý byl na barandově odvysílán skvělý horor puls ve kterém si zahrál i Ian Somerhalde.Film je z roku 2006 a Ian tam vypadá zatraceně božsky :D
V Pulsu jde o duchy kteří se objevují pomocí sítě jako je počítač,mobil apod.
Napadají neviné lidi a vysají z nich jakoukoliv radost.Ti se pak pokoušejí zabít a nakonec se promění jen v hromádku popela.Hlavní hrdinka (už nevím jak se jmenuje) s Ianem (taky nevím koho hrál :D) se tomu snaží zabránit a jdou do firmy na počítače kde se systém sice na chvíli vypne ale duchové jsou silnější a hned se restartují.Nikdo nemá jedinou šanci a tak všichni odjedou z města.Přesně tam,kde neexistuje žádná technika,život u televizí,prostě nic...
PS:Ian samozřejmě přežil :D


PS:Mobil je v opravně,místo toho mám takový křáp ale aspoň si můžu psát se Sárou :) to znamená že rodiče na mě ani nebyli naštvaní jinak bych ani nemohla na pc.. Stejně mám ale tento týden nabitej program a články budou dyžtak přednastavený,tak se mějte :*

Dívka jménem Jane 2.díl

22. listopadu 2010 v 19:40 | Cerolline
Příběh píše Angel

V pondělí ve škole jsem se dozvěděla že budu v dubnu dělat přijímačky na 3 střední školy a tak si mám vybrat jaké...Přišla jsem s tím domů za mamkou a tak nebyla pozadu a už to všechno věděla,už měla také vybrané ty 3 školy na které bych měla dělat ty přijímačky,ale souhlasila jsem jenom z jednou.Měla tam totiž abych šla na prodavačku,designérku nebo na učitelku zákl.školy.Souhlasila jsem jen z designérkou.

Dívka jménem Jane 1.díl

22. listopadu 2010 v 19:40 | Cerolline
Příběh píše  Angel ,na příští díly se můžete těšit každé pondělky,popřípadně někdy dřív,uvidíme,doufám že to Angel bude stíhat ale určitě ano :) A dávám sem už i druhý díl protože ten už je taky napsaný,třetí bude příště

Přišla jsem domů ze školy a chtěla jsem si udělat úlohy...Tak jsem si je teda šla dělat,ale až do chvíle než jsem si vzpoměla,že mám sraz s Petrem na ICQ.Urychleně jsem si zapla počítač a honem klikala na ICQ,nešlo to.Už!Zařvala jsem,a mamka se málem pořezala.
Petr už tam byl,omluvila jsem se mu a vysvětlila co se právě stalo tak ať mi odpustí.Povídali jsme si.Potom mi Petr nabídl ať příjdu za ním domů,že je sám doma.Přišlo mi to jako skvělý nápad,ale musela jsem si ještě dělat úlohy.Stále mě přemlouval až jsem nakonec šla,ale řekla jsem mu že tam můžu být jenom hodinu.Tak jsem odešla z baráku a už jsem zvonila u jeho dveří.

Nabídka

22. listopadu 2010 v 15:00 | Cerolline
Takže,Karol se rozhodla,že tu bude přidávat i cizí příběhy-pokud někdo bude chtít.Prostě třeba na blogu píšete příběh o kterém víte,že ho stoprocentně budete dále psát a chcete ho zviditelnit aby si ho četly i další lidé.Na tomto blogu jsou příběhy momentálně pouze ode mě a Miss-werwolf.Pokud chcete,aby zde byl i váš příběh,jen vyplňte tohle:

1.Adresa (rubrika) k tvému příběhu
2.O čem je tvůj příběh

               Podmínky
1.Příběh musí být na pokračování
2.Musí být pouze tvůj (neokopírovalas ho z jiné stránky)
3.Snažit se nedělat chyby,samozřejmě se může stát,já totiž nejsem vůbec šikovná v psaní tvrdém a měkkém I tak se nic nestane :)

Tak snad jsem na nic nezapomněla,no,kdo by chtěl,tak napíše (do komentářů)
Vaše příběhy samozřejmě nebudu vydávat za svoje,vždy napíšu čí jsou
Jestli jste něco nepochopily,napište

Vaše Cerolline


PS:Omlouvám se Affkům ale nebudu je tento týden obíhat,možná tak jednou,já jsem tak šikovná,že jsem rozbila obrazovku od mobilu a jeden člen naší rodiny je pěknej nervák.Už tak chci jít ve čtvrtek a v pátek ke kámoškám tak doufám že mě pustí ale třeba se objevím i na pc,tak zatím :)

Rozcestník - Stories

22. listopadu 2010 v 14:45 | Cerolline |  Stories

!!!Příběhy kopíruj pouze se zdrojem a na blog napiš,ať kopírují pouze s mým zdrojem,pokud najdu na blogu příběh bez mého zdroje,okamžitě hlásím!!!


Žánr:Drama/Sci-fi/Akční
Popis:Jessica se jednoho dne dozví,že je upírkou a její život se od základu změní.
Bude se muset naučit jinak žít,bude čelit různým problémům.
Osud jí připraví pekelné chvíle ale její přátelé jí pomůžou.
Stav:Nedokončený
Počet dílů: 7Žánr:Drama/Thriller
Popis:Sestry Nathalia,Kylie a Stephanie si prochází těžkým obdobím.
Jejich rodiče se rozvádějí a k tomu čelí ještě daleko horším věcím.
Nathalia neustále musí čelit nepřítelkyným ve škole,Stephanie začíná mít problémy se svým klukem a Kylie se svým zdravím.Po tragickém úmrtí se všechno ještě zhorší
a Nathalia se naprosto zhroutí.Dokáže se zase vzchopit?
Stav:Nedokončený
Počet dílů: 1Žánr:Sci-fi/Drama
Popis:Dvojčata Emily a Susan se při porodu nečekaně rozdělí a každá si žije svůj odlišný život.Všechno se ale změní,když obě zjistí,že mají zvláštní schopnosti.Su pak díky tomu zjistí,že má sestru,za to Emily zatím o ničem neví.Jejich osud se střetne a dvojčata konečně zjistí pravdu.Jak se jejich neuvěřitelná moc vyvine?
Stav:Nedokončený
Počet dílů: 3Žánr:Horor/Sci-fi/Komedie
Popis: Karen se pár divných věcí v životě už stalo ale tahle byla ze všech nejhrůznější.Neznámá dívka,která jí začne pronásledovat na každém kroku a Karen z toho začne šílet.Co po ní ta holka chce a proč ji vidí jen ona?! Spoustu otázek na které však bude brzy znát odpověď.
Stav:Nedokončený
Počet dílů: 2


Vlčí Slzy - 1.díl

21. listopadu 2010 v 18:30 | Cerolline
Mám tu pro vás nový úžasný příběh,který ale není můj :) je mojí nejlepší kamarádky Sáry a já ho zde budu dávat tak doufám že si ho budete číst..
Aktuální příběhy na blogu: Touha po krvi  a Vlčí Slzy

Vzhlédla jsem vzhůru k obloze ale ten dramatický dojem pokazilo to,že mi na nose přistála sněhová vločka.Skrz kabát tenčí,než by se na první pohled zdálo ,se mi pomalu mrazili kosti. Muselo to vypadat divně,když malá bezvýznamná postavička přešlapovala na místě uprostřed zcela zasněženého pole.
Měl už čtvrt hodiny zpoždení ale nějak jsem pořád věřila,že nezapomněl,ale zdržel se třeba při nákupu květin...v hlavě mi zaznělo, že nechat se bezvýsledně zmrazit,by ho možná dřív či později donutilo doopravdy si mě všimnout.

Ceny za SOND

21. listopadu 2010 v 11:58 | Cerolline |  Awards
1.Nathalkasimova

Diplom pro nathalkasimova za SOND


Chtěla si to jako klikačku tak tu máš dvě ale nevím jestli si nějakou vybereš

Jmenovka pro nathalkasimova za SOND 2
Jmenovka pro nathalkasimova za SOND


2.Lady Dariel

Diplom pro Lady Dariel za SOND
Jmenovka pro Lady Dariel za SOND
3.Pro Envy

Nenapsala co chce na diplom,az napíše,udělám ho :)

PS:klávesnice už je ok


Touha po krvi 4.díl - Na kraji odhalení

20. listopadu 2010 v 21:20 | Cerolline |  Touha po krvi
Ráno jsem se vzbudila v úplně jiný místnosti kterou ani neznám.Zmateně jsem vstala a snažila se si vzpomenout co se stalo.Když se mi to konečně povedlo,přiletěla tam má upíří máma."Promiň ale zapomněla jsem se ti představit.Jsem Sally.A oslovuj mě tak,všichni mi tak říkají".Hrozný jméno,"zamumlala jsem si a chtěla odejít ale ona mě zadržela."Já si ho nevybrala a .. mě se líbí,i když se ke mě možná nehodí".Sedla jsem si a čekala co ode mě bude chtít.Určitě mě sem nepřivedla jen tak."Máš pravdu,to nepřivedla".Cože? ČTE MI MYŠLENKY?To je proti pravidlům."Chci tě vyučit v pravou upírku.

Sleep

18. listopadu 2010 v 15:27 | Cerolline |  Diary
Sára se mi po telefonu nervově zhroutila když jsem jí řekla že další díl TVP bude až 2 prosince.Je mi jedno jestli to je pravda nebo ne ale vidět Sářin rozzuřený obličej za to stojí :D o víkendu se máme sejít tak doufám že to vyjde.Chystám se na ní zaexperimentovat a ukázat buffy,přemožitelku upírů.Taky fajn seriál,sleduju ho když nejsou upíří deníky ale na ně to nemá.
Dneska při pracovce se fišmen řízl do čtvrtky prstu a já zas narazila při těláku prst,pořád to bolí jak něco ale stokrát lepší než ta dlaha kterou jsem se bez mého svolení mlátila ve spánku do hlavy :D ale nejsem sebevrah,to jen tak v poslední době vypadá :D musím si jít ještě zatančit než mě mamka zabije,právě šla na třídní schůzky a jestli půjde za šavarou,tak to nebudu jen já kdo to schytá ..
No nic,tak já jdu,včera jsem oběhla sbčka,dneska už na to nemám náladu ani nemám nápady na články ale brzo zas bude nějaký ten článek o TVP,tak si užijte zbytek dne,pá...


http://www.rockjamradio.cz/page/downloads/u166/spanek.jpg

Touha po krvi 3.díl - Může to být i horší

16. listopadu 2010 v 17:00 | Cerolline |  Touha po krvi
"To není vtipný".Nervózně jsem přešlapovala z místa na místo."Já zásadně fóry nedělám".Chvíli bylo ticho ale to už jsem se začala i vztekat,"CO CHCETE?"Vyučit mladou hloupou upírku,"ozvalo se z telefonu a já zkameněla."Tak to je omyl,"odpověděla jsem se stále třesoucím se hlasem a chtěla zavěsit."Počkej!Chtěla jsi poznat svou mámu,ne".Najednou se přerušilo spojení a já uslyšela šílenou ránu.Utíkala jsem za Tori ale ta si jen něco mumlala a nudně koukala na bednu.
"Tak to je tvá kamarádka" Otočila jsem se a uviděla až děsivě podobající se ženu - nebo spíše upírku - právě mě."Jak asi chutná?"vycenila ostré zuby a neuvěřitelnou rychlostí se vrhla na Tori a kousla ji do krku.

T H E E N D

15. listopadu 2010 v 16:51 | Cerolline |  Contests

Je to tak!SOND byl právě uzavřen a vítěze už známe,tedy NATHALKASIMOVA  ! Vyhrála o jeden hlas nad Lady Dariel která měla taky velkou šanci.Snad se jí to povede příště :)


BLAHOPŘEJI :)


Ceny už jsem zadala,udělám je v nejbližších dnech prosím napište,co chcete na diplom,na jmenovku a na animaci (pokud ji chcete) - ceny pro 3,2 a 1 místo jsou napsány v posledním kole,takže každý ví,co bude mít.Jinak jste mě teda překvapily s návštěvností, 92 lidí za den a 55krát nakliknutý článek,myslím že budu soutěže pořádat častěji :D Všem,co se účastnily soutěže moc děkuji a přeji štěstí v dalších.Se svými designy si samozřejmě můžete udělat co budete chtít ale NESMÍTE (absolutně nikdo) vzít cizí design a dát ho na svůj blog,pokud si to sám autor nebude přát. Pokud máte nějaké dotazy,což asi ne,tak napište do komentářů.Zatím .. ADIOS

3.kolo SOND - Finále

14. listopadu 2010 v 13:00 | Cerolline |  Contests
Poslední dva soutěžící-vyhraje jen jeden-vy to rozhodnete

Je tu poslední kolo SOND a s ním i nádherné designy.Ani to nebudu hodnotit,oba se mi strašně líbí,ani nevím který víc prostě perfektní ukončení této soutěže :) pokud chcete můj hlas,zase napište do komentářů.A tet se zpoždením ceny :D :

První místo:Diplom,jmenovka,reklama na mém blogu (11 dní)
Druhé místo:Diplom,jmenovka
Třetí místo:Diplom- (na 3 místě skončila Envy)

a + , kdo bude chtít,udělám mu i jednuduchou animaci :)na jmenovku napište,co na ní chcete (přezdívku apod.) , a na animaci s kým nebo s čím ji chcete - a raději si taky řekněte co na diplom :) Doufám že jsem na nic nezapoměla :D

Tak a ty designy ..

Lady Dariel

(Pokud chcete zvětšit dess,klikněte na něho pravou stranou myši a dejte zobrazit obrázek)
Lady Dariel


Nathalkasimova

Nathalkasimova

Tak hlasujte :)

Kusovka 0.2

13. listopadu 2010 v 17:57 | Cerolline

Po dlouhé době nějaká kusovka :)