◄Drby► *** LINDSAY A MIRO ***

4. srpna 2010 v 13:44 | Cerolline

Lindsay Lohan (zase) v průšvihu. ←Starší vydání

Hollywoodská star prožívá krušné chvíle v oranžovém úboru...
Dlouhých 90 dní si musí Lindsay odsedět za mřížemi. Důvod? Před třemi lety byla Lindsay přistižena, jak řídí pod vlivem alkoholu. Dostala se před soud a ten jí nařídil, aby docházela na protialkoholní léčbu. Herečka ale rozsudek nerespektovala, a proto musela minulý týden nastoupit do vězení.

Přestože je hvězda filmu Protivný sprostý holky v cele jen pár dní, netají se plány, co bude dělat, až ji z kriminálu pustí. "Okamžitě nastoupím léčbu. Už nechci být dál závislá na alkoholu a drogách," svěřila Lindsay své přítelkyni, která ji ve vězení navštívila.

"Lindsay se chce polepšit. Nechce být jako její matka, která je dennodenně opilá nebo otec, jež celý život profetoval," prozradila ještě kamarádka.

Přestože herečka od svých rodičů dostala do vínku silný sklon k závislostem, nezlobí se na ně. "Lindsay každý den za mřížemi proplakala, jediné co jí vždy udělalo radost byla návštěva jednoho z rodičů. Ti za ní docházejí pravidelně," tvrdí dozorkyně, která má star na starosti. Snad se Lindsay ve vězení ponaučí!Lindsay propuštěna! ← Nové vydání

Propuštěna! S takovým verdiktem dozorkyně dnes ráno probudila hollywoodskou star.
Lindsay (24) měla původně za mřížemi věznice CRDC v Linwoodu, kam nastoupila 20. července, strávit dlouhé tři měsíce. Na svobodu by se tedy dostala až v říjnu. Dnes ráno ji ale probudilo obrovské překvapení: "Jste propuštěna," zavolala na ni dozorkyně při buzení!

"Lindsay se v ústavu chovala velmi vzorně, každý den litovala svých činů a přemýšlela nad tím, jak je napravit," vysvětluje hereččina obhájkyně, proč soudkyně Marsha Revel svůj původní rozsudek zmírnila.

Zároveň však dodává, že pro Lindsay teď rozhodně nezačínají prázdniny. "Do dvou dnů musí nastoupit na léčení pro drogově a alkoholově závislé a musí na něj pravidelně docházet po dobu 90 dnů. Nesmí bezdůvodně vynechat ani jedno sezení," říká právnička s tím, že pokud Lindsay tuto podmínku poruší, půjde znovu před soud nebo dokonce rovnou zpátky do vězení!

Když herečka odcházela z ústavu, čekala na ni nejen obhájkyně, ale i máma Dina Lohan a jejich shledání se neobešlo bez slz dojetí. Věříme, že Lindsay to tentokrát dokáže!


Miro Šmajda měl nehodu!

Krutá smůla provází hvězdy talentové soutěže ČeskoSlovenská SuperStar!
Po porotkyni Daře Rolins, která před deseti dny nešťastnou náhodou srazila autem staršího muže na skútru, havaroval včera i nejlepší slovenský finalista, Miro Šmajda (21).

Miro měl namířeno do Prahy, kde měl být hlavní star charitativní výstavy textilních hraček Léto plné hvězd. Jeho cesta ale skončila ještě na území Slovenské republiky!

Jak k nehodě došlo a kdo ji zavinil, policie zatím tají. Jisté ale je, že Mirovo auto je zcela zdemolované a zranění utrpěl i stříbrný superstarista, který byl hned po střetu odvezen do nemocnice.

Teď je však podle jeho manažerky Ady Žigové v pořádku a lékaři ho pustili do domácího ošetřování.

Akce, jejímž hlavním protagonistou měl zpěvák být, však musela být zrušena. Pro všechny, kdo se na ní těšili máme ovšem dobrou zprávu: Jen co se Miro z drsného šoku vzpamatuje, pořadatelé uveřejní náhradní termín. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama